Bardzo serdecznie zapraszamy do skorzystania z wysokiej jakości usług piaskowania, które nasza firma realizuje pieczołowicie i profesjonalnie, aby w pełni wpasować się w oczekiwania dzisiejszych klientów, nawet tych najbardziej wymagających.

Efekty zawsze zgodne z oczekiwaniami!

Naszą mocną stroną jest elastyczność i wszechstronność. Możemy zrealizować piaskowanie właściwie w odniesieniu do każdego rodzaju powierzchni.

Realizujemy usługę piaskowania dla:

  • konstrukcji stalowych
  • powierzchni betonowych
  • elewacji (cegła, granit, inne)

Zlecone piaskowanie realizujemy zarówno na sucho, jak również na mokro, a każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie, dbając o dopasowanie metod optymalnie do oczekiwanych rezultatów.

Przede wszystkim dobierając odpowiednie metody oczyszczania piaskowaniem zwracamy uwagę na Państwa wymagania, jak i rodzaj materiału, z którego wykonany został element przekazany naszej firmie. Pozwala nam to na słuszne dopasowanie ścierniw, gdyż ich rodzaj ma znamienny wpływ na realizację całego zlecenia. Tym samym, bez względu na to czy chodzi o głowice silników, felgi, alternatory czy wszelkie inne elementy wykonane ze stali, żeliwa czy aluminium – do MiwoStal warto się zgłosić!

Do piaskowania – przygotowani w 100%!

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług zarówno klientów indywidualnych, jak i firmowych. Nie ma u nas zleceń za dużych bądź za małych. Z racji tego, że dysponujemy pomieszczeniami o sporych rozmiarach, w których odbywa się piaskowanie – żadnym problemem nie są dla nas nawet elementy wielkogabrytowe jak ciągniki czy karoserie samochodów.

W celu odpowiedniego dopasowania naszych możliwości do Państwa oczekiwań najlepiej jest się z nami skontaktować – z przyjemnością przedstawiamy więcej szczegółów dotyczących usługi piaskowania w naszym wykonaniu.

Piaskowanie Legionowo – opinie

Następne Poprzednie

Sodowanie i piaskowanie Warszawa – Pytania

Piaskowanie betonu, piaskowanie konstrukcji stalowych, piaskowanie elementów drewnianych czy piaskowanie elewacji to proces, który każdorazowo polega na tym samym, a mianowicie oczyszczeniu danej powierzchni piaskiem, który jest wyrzucany pod wpływem bardzo wysokiego ciśnienia. Ziarenka piasku uderzające z ogromną siłą w stal, beton, drewno lub jakikolwiek inny materiał usuwają wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia oraz powłoki malarsko-lakiernicze. Tym samym piaskowanie oczyszcza dany element i pozwala przywrócić go do stanu "surowego".
Z całą pewnością dowodem opłacalności renowacji felg jest popularność tej metody. W praktyce zakup nowych felg (zwłaszcza aluminiowych) to spory wydatek, natomiast renowacja felg jest związana ze zdecydowanie niższymi kosztami. Na proces renowacji felg, który realizujemy w naszej firmie, składa się w pierwszej kolejności piaskowanie lub sodowanie felg, dzięki czemu zostają bardzo dokładnie usunięte wszystkie warstwy lakiernicze. W przypadku wystąpienia ubytków, zarysowań lub innych uszkodzeń na powierzchni felgi, są one korygowane. W rezultacie felga jest gotowa do malowania, czyli ostatniego etapu renowacji, której cena jest znacząco niższa aniżeli zakup nowego kompletu.
Proces sodowania, czyli sodowanie elementów stalowych w zasadzie niczym nie różni się od piaskowania. Jedyna różnica to rodzaj użytego czyściwa: zamiast piasku wykorzystywana jest soda, która wyrzucana mocą sprężonego powietrza z olbrzymią prędkością czyści bardzo dokładnie wszelkie elementy stalowe. Warto zaznaczyć, że sodowanie elementów stalowych nie uszkadza nawet w najmniejszym stopniu materiału, który jest oczyszczany, a jedynie usuwa zanieczyszczenia. Dlatego też sodowanie jest wykorzystywane nie tylko w przypadku elementów stalowych, ale też aluminium, ceramiki, drewna, a nawet tworzyw sztucznych.

Stronę wyszukiwano po frazach

piaskowanie betonu legionowo piaskowanie betonu warszawa piaskowanie elementów drewnianych legionowo piaskowanie elementów drewnianych warszawa piaskowanie elementów stalowych legionowo piaskowanie elementów stalowych warszawa piaskowanie elewacji legionowo piaskowanie elewacji warszawa piaskowanie konstrukcji stalowych legionowo piaskowanie konstrukcji stalowych warszawa piaskowanie legionowo piaskowanie warszawa renowacja felg legionowo renowacja felg warszawa sodowanie elementów stalowych legionowo sodowanie elementów stalowych warszawa