Bardzo serdecznie zapraszamy do skorzystania z wysokiej jakości usług piaskowania, które nasza firma realizuje pieczołowicie i profesjonalnie, aby w pełni wpasować się w oczekiwania dzisiejszych klientów, nawet tych najbardziej wymagających.

Efekty zawsze zgodne z oczekiwaniami!

Naszą mocną stroną jest elastyczność i wszechstronność. Możemy zrealizować piaskowanie właściwie w odniesieniu do każdego rodzaju powierzchni.

Realizujemy usługę piaskowania dla:

  • konstrukcji stalowych
  • powierzchni betonowych
  • elewacji (cegła, granit, inne)

Zlecone piaskowanie realizujemy zarówno na sucho, jak również na mokro, a każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie, dbając o dopasowanie metod optymalnie do oczekiwanych rezultatów.

Przede wszystkim dobierając odpowiednie metody oczyszczania piaskowaniem zwracamy uwagę na Państwa wymagania, jak i rodzaj materiału, z którego wykonany został element przekazany naszej firmie. Pozwala nam to na słuszne dopasowanie ścierniw, gdyż ich rodzaj ma znamienny wpływ na realizację całego zlecenia. Tym samym, bez względu na to czy chodzi o głowice silników, felgi, alternatory czy wszelkie inne elementy wykonane ze stali, żeliwa czy aluminium – do MiwoStal warto się zgłosić!

Do piaskowania – przygotowani w 100%!

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług zarówno klientów indywidualnych, jak i firmowych. Nie ma u nas zleceń za dużych bądź za małych. Z racji tego, że dysponujemy pomieszczeniami o sporych rozmiarach, w których odbywa się piaskowanie – żadnym problemem nie są dla nas nawet elementy wielkogabrytowe jak ciągniki czy karoserie samochodów.

W celu odpowiedniego dopasowania naszych możliwości do Państwa oczekiwań najlepiej jest się z nami skontaktować – z przyjemnością przedstawiamy więcej szczegółów dotyczących usługi piaskowania w naszym wykonaniu.